Warsztaty z portretu subiektywnego

slawomirglaz-0680-15102424 października, dzień po wernisażu wystawy fotograficznej Twórców Kultury Śląskiej odbyły się warsztaty z reportażu subiektywnego. Miejsce warsztatów wspaniałe – pałacowe wnętrza i pobliski teren Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem w tym wydarzeniu uczestniczyć jako jeden ze współorganizatorów z ramienia Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej. Organizatorem był sklep fotograficzny www.fotozakupy.pl, który to również w porozumieniu z dystrybutorami takich marek jak Canon, Bowens, Manfrotto czy Eizo zapewnił wysokiej jakości sprzęt do testowania przez uczestników warsztatów.

Ogromną dawkę wiedzy przekazali w dzień warsztatów znakomicie fotografowie – Krzysztof Miller i Marek Wesołowski – autorzy zdjęć Twórców Kultury Śląskiej.

W trakcie prawie 6 godzin trwania warsztatów, 4 grupy liczące po ok 10 fotografów miały możliwość przetestowania sprzętu, czerpania wiedzy i przede wszystkim fotografowania modelek i modela (będących amatorami w tej dziedzinie). Efekty pracy zostaną z czasem opublikowanie na profilu facebookowym Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej.

 

Sławomir Głaz

Udostępnij

Leave a Reply