Wyniki konkursu na wiosenną sesję kobiecą!

kobieca sesja wiosenna - bannerOto są – wyniki konkursu, w którym do wygrania była wiosenna sesja kobieca!
A co! Niech to będzie prezent z okazji Dnia Kobiet! 🙂

Dziękuję wszystkim Paniom za udział w tym krótkim konkursie, za udostępnienie posta i przede wszystkim za Wasze uzasadnia dlaczego to właśnie TY powinnaś tę sesję wygrać….

Obiecałem wybrać jedną Panią, która wygra sesję w plenerze. Ponieważ miałem problem z wyborem, to nagroda „powędruje” do dwóch Pań! 🙂

Pierwsza swoim uzasadnieniem przekonała mnie Patrycja Katarzyna Kubacka, który w taki sposób uzasadniła chęć sesji:

Dlaczego ja? Może dlatego, że wraz z nadejściem wiosny zaczęłam walczyć o lepszą siebie, zaczęłam myśleć nie tylko o mężu i dzieciach, ale przede wszystkim o sobie. Zrozumiałam, że moje szczęście zależy ode mnie i staram się z całych sił być kobietą ponad wszystko. Nie zwykłą matką czy żoną, ale pewną siebie kobietą, znającą swoją wartość i wykorzystującą swoje umiejętności. Myślę, że sesja byłaby idealnym odzwierciedleniem obecnej sytuacji, chciałabym w niej zawrzeć delikatność i subtelność, ale jednocześnie zestawić ją z siłą i charakterem pewnej siebie kobiety!
Tak jak Pani ze zdjęcia konkursowego, piękna, naturalna i widocznie silna kobieta

Pięknie, prawda?

Jest i kolejna wygrana – Pani Aleksandra Busek użyła takiego argumentu:

Hmm.. jestem mamą na pełen etat, mała chodzi za mną krok w krok. Brak odrobiny czasu dla siebie nie służy… wiosna to świeżość, nowe życie, wszystko się budzi i daje siłę do działania. Chciałabym aby ta sesja obudziła we mnie to co zostało gdzieś tam utracone… tą świeżość, siłę i motywacje aby dbać o siebie o swoje samopoczucie. Taki power jest potrzebny nie tylko mnie ale też córce i narzeczonemu.

Z ogromną chęcią spotkam się z Paniami i podczas sesji postaram się sprostać ich oczekiwaniom!

Ponieważ jestem mocno niezdecydowany i poruszony uzasadnieniami sesji, to będą również wyróżnienia – skontaktuję się z wybranymi osobami i również zaproponuję im sesję, ale w nieco innym terminie. A co! 🙂

Raz jeszcze ogromnie dziękuję za udział w konkursie!

 

Sławomir Głaz

Udostępnij