Premiera kalendarza #PINYNASZPILKACH

WOOOOOW!
Cóż to był za wieczór!

1455 złotych! Za taką kwotę wylicytowaliście dzisiaj kilka kalendarzy #PINYNASZPILKACH! Jesteście wielcy!

W taki oto sposób dobiegł końca projekt, który wraz z Park Piny prowadziliśmy przez nieco ponad rok. Wspaniały czas, niezapomniane chwile, nowe znajomości.

Podczas dzisiejszej premiery w Gospoda „Kurna Chata” zlicytowaliśmy kilka kalendarzy z 12-stoma wspaniałymi dziewczynami, które nam pozowały. Pozostałe egzemplarze kalendarzy są jeszcze do nabycia w cenie nie niższej (!) niż 35 zł  więc jeśli macie ochotę to śmiało!

Absolutnie każda złotówka zostaje przekazana na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z SOSW Ziemięcice! Pięknie dziękujemy, że przedstawicielki ośrodka były dzisiaj z nami podczas premiery!

Podczas dzisiejszego wydarzenia zagrał również zespół Mill Jard, który – co tu dużo mówić – wyrwał gości z krzeseł! Czapka z głowy Panowie, jesteście niesamowici!

A teraz garść podziękowań…!
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dziewczynom, które stanęły przed obiektywem, za zaufanie i poświęcony czas – bez Was tego kalendarza by po prostu nie było!

Dzięki dla tych, którzy włączyli się w jakikolwiek sposób w jego powstanie (przepraszam jeśli o kimś zapomnę): Bra storyStudio URODY Zamkowa 4Magia Balonów- balony z helemPasjomatkafotoidruk.plTesco Polska , Fundacja Pomagamy Sercem i wreszcie Park Piny!
Monika Domagalik kawał świetnej roboty. Bardzo Ci dziękuję za ten czas i za zaproszenie do współpracy. To była ogromna przyjemność!

Mega, mega jestem szczęśliwy 

Sławomir Głaz

Udostępnij